Blbosti

zase článek

11. dubna 2010 v 23:27 | Vork
Zase jeden článek do šuplíku. Ale jednou je snad s výsměchem zveřejním.

Pocit blbečka

30. března 2010 v 23:02 | Vork
Ráno jsem měl skvělou náladu a postupem dne se to pěkně zhoršovalo a zhoršovalo až ted mám pocit úplného blbečka. Nechci být blbeček!

Pexeso a sardinky

18. února 2010 v 22:44 | Vork
Tak si tak jednou hrajem s bráchou v neděli odpoledne pexeso. Máme různé druhy motivů pexeses. Přes všechny možné večerníčky a pohádky tak i zajímavé obrázky zvířat, sportů, věcí, koček, koní, řemesel, vlajek, nářadí, Henryho Pottera a co já vím co ještě všechno, fakt toho máme hodně, jsem totiž do pexesa blázen a když se mi naskytne příležitost koupit nějaké pexeso, které doma ještě není a je za rozumnou cenu, není co řešit. Jedno z pexeso které jsem kupoval už hodně dávno má obrázky mořských ryb a rostlin a různých jiných živočlichů.
Na jednom páru je vyfoceno hejno sardinek. A já na ně dostal hroznou chuť. Hned jsem šel jedny ulovit do ledničky. Našel jsem tam dvoje, jedny z Thajska a jedny z Estonska. Na těch z Estonska bylo napsáno, že se jedná o sekané šproty. Proč ne, řekl jsem si. Překvapení po otevření bylo následovné:

Čokoláda a pivo

21. prosince 2009 v 18:26 | Vork
Před chvílí jsem zjistil, či si uvědomil, že tabulku čokolády jsem schopen sníst stejně rychle jako v hospodě vypít pivo. Nevím jaká plyne z tohoto pointa, ale příjde mi zajímavé....

Vzpomněl jsme si na blog

17. října 2009 v 1:29 | Vork
Právě si stala velmi ženantní věc, která se mi doposud nekdy nestala. Ale dopadlo to v rámci možností docela dobře, ikdyž bez ostudy to nezostálo, ale na kabát nebude :-; .
Toz jako v vzpominka na blog to staci, ted si vyjcim slova alushky, mejte se prenadhenrne ja jdu strizlivet, ahoj.

Hádanka

23. srpna 2009 v 8:44 | Vork
O čem je řeč?

"No vidíš jak pěkně svítíš."
"Dokonce i blikám."

Obama

1. dubna 2009 v 20:48 | Vork
čučel jsem na zprávy a ukazovali tam jak kvuli nějakýmu amíkovi stěhují všechno možné do prahy, vrtulníky, limuzíny, hromadu lidí, kotel letadel, no děs běs. Přitom ten člověk, teda jestli je to člověk, protože kvuli jiným "člověkům" snad nikde nikde takhle nevyvádí. Kudy pojede tam musí být musí být zavřené okna, aby snajpr někoho neodstřelil, no prostě strašný. Dokonce říkali i kolik českých fíků na to bude vyhrazeno, to nám asi amíci nezaplatí.
No když totak vidím, mám chut říct: "Víš co Obamo, příště jeď do prdele!"

Atjetojakchcemělbychminpit

26. března 2009 v 0:46 | Vork
jo.

Brusle

28. ledna 2009 v 14:32 | Vork
Tak by mě zajímalo jestli ještě bude mrznout letos. Před 14dny jsem vytáhl brusle, jednou si zabruslil a než jsem se dostal podruhé k ledu, bylo už po něm. Rád bych to věděl, jestli o ty brusle mám dal packovat v pokoji, nebo jit je zase schovat do sklepa.
Achjo, to je těžké rozhodnutí......

Teploměr

10. ledna 2009 v 12:08 | Vork

Včera jsem si připevnil na okno ve svém pokoji teploměr. Je to naprosto úžasná věc. Ted vím kolik venku stupňů aniž bych musel chodit ven. Stačí se jen z okna, přes sklo mrknout. Celý den a část noci jsem pohyb teploty sledoval.

Auto

21. září 2008 v 21:54 | Vork
Tento článek měl už vzniknout někdy na začátku mesíce zaří, kdy slunce pralo jedny z posledních vedrových parsků. Konkrétně to bylo 3.9. den, kdy jsem končil v práci. Jelikož jsme měl ve skřínce monterky, pracvoní boty a ještě nějaké drobnosti, jsem se rozhodl netáhnout je vlakem, ale pohodlně a konfortně přepravit tohle vše domů půjčeným autem. Ještě bych na začátku měl říct, že od tohoto dne k dnešku jsem řídil auto už vícekrát.
O co vlastně jde, že se o tom už zminuji?
Celé prázdniny jezdím na svém dopravním prostředku, který má pouze jednu stopu(pro ty co ještě neví je to motorka).
Auto jsem odemkl, dokonce jsem nezapomněl na zámek řadící páky, ale první problém byl se nějak do auta dostat, nevím jestli jsem neskladný, veliký, nebo to auto malé, ale dostat se za volant by chtě na příště nějaký technologický postup. Sednout si do sedadla, jednu nohu dát do auta, druhou zatím nechat venku, nahmatat páčku sedadla, odtlačit sedadlo, nohu, které už předtím byla ve vozidle protáhnout pod volantem, dát druhou nohu do auta a opět se přitáhnou sedadlem k volantu, abych dostál na pedály. (fuj to je dlouhý souvětí, to chce další odstavec).
Samotná jízda byla taky velice zajímavá. Neustále něco zavazelo ve výhledu. Když jsem jel do levotočivé zatáčky, tak jsem přes levý sloupek neviděl, neustále jsme se musel při tomto manévru vyklánět směrem k místu spolujezdce, ještě že jsem jel sám. Další věcí co zavazí je zpětné zrcátko, nevím čím to je, ale mně prostě zavazí. Další problém jsou světla, sice auto má na rozdíl od motorky dvě, ale vzhledem k tomu, že světla jsou umístěna o dost níž než na motorce, tak ve tmě tvoří na hrbaté silnici takové divné temné stíny. Jsem se vždcky lekl, že je tam díra.
Když jsem skončil v práci a vrátil jsem se na parkoviště k auto, tušil jsem že budu nedobrovolný náštěvník sauny, ale že se to vedro nebude dát vyvětrat ani desetikilometrou vzdáleností téměř ve stokilometrové rychlosti by mě ani nenapdlo. To jsem se ani nezmínil, že výhledu na oblohu, která je přímo nade mnou, zavazí střecha.
S motorkou tohle všechno řešit nikdy nemusím.

Rozvrch

18. září 2008 v 15:25 | Vork
Dnes jsem si volil rozvrch. Pěkně mě naštvali, restovní předměty jen v pátek. Ku*va, do 3,1415če, já budu muset chodit v pátek do škole na dvě blbé hodiny. V pátek do škole jsme nechodil už dva roky a ted budu mít školu celý týden. Co jsem komu udělal? Jak kdyby nebylo dostatečným trestem, že ten předmět vůbec opakuju. Jediné co mi zbývá je povzdechnutí....achjo.

Myšlenka v letu

9. září 2008 v 13:03 | Vork
Měl jsem myšlenku,
měl jsem sen,
skrze okno jsem se díval ven.
Holub kolem proletěl
a vdálce zavyl pes,
já vší silou skočil z okna dolů, do nebes.
Tvrdá zem mě čekala,
myšlenka se ztratila.
Ležel jsem jak přikován,
zíral vzhůru do okna,
odkud myšlenka padala.
Najdenou jsem nevěděl,
čí že to já jsem,
tak jsem v klidu odešel.

Zabitý den

31. srpna 2008 v 22:59 | Vork
Dnešní den byl totálně zabitý, vstal jsem asi až tak kolem páté odpoledne, bylo mi zle jak svina. Ted už je to lepší, jen představa, za pět hodin vstávám do práce je hrozná a ještě horší je představa, že asi za třináct hodin budu sedět v zubařským křesle s vrtačkou v hubě. BZZZZZZZzzzz......

Ztracený maraton

12. srpna 2008 v 1:56 | Vork

Právě jsem viděl celou 3. serii Ztracených. Tolik epizod v tak krátkém čase jsem nikdy neviděl u žádného seriálu.

Proč jsem nepoučitelný?!?!?!

23. června 2008 v 13:06 | Vork
Tolikrát se mi stalo, že mi zmizel v průběhu psaní článek. tolikrát jsme si říkal, že už nikdy nebudu psát do tohodle okna, že si to předem napíšu v nějakém textovém editoru, tolikrát, tolikrát , tolikrát,...., a stjeně tu stejnou chybu opakuju zas a znova. Jsem debil! A vždycky to mi z mizí když už mám toho napsáneho hodně, moc hodně. Ta bezmoc........

já na to mrdám

17. června 2008 v 23:04 | Vork
už prostě nemám nervy, tohle se nenaučím nikdy, tohle je uplně šílené a podpory na netu, řešené př, cokoliv co by pomohlo to lepší pochopit, naučit jsem nikde nanešel. Za tohle se možeš VUT stydět, i ty celý matematický ústave!!!!!
jdu si zapálit

Právě ted mám....

17. června 2008 v 18:17 | Vork
...strašnou chut hrát na kytaru, ale musím se učit.. Ještě dva dny ( když udělám překlep ve slově dny tak, že d zaměním za s vznikne slovo sny...jsem mimo), respektivě dvě zkoušky, a budu mít prázdniny. At aspon jedna ze zkoušek vyjde, aspon jedna, a jestli mám možnost si ještě vybrat, tak raději ta zítra at výjde, prosím, prosím, nezabíjej te mě........

tak nevím

10. června 2008 v 22:47 | Vork
Zítra mám v sedum ráno zkoušku. Vstávat musím už ve čtyři, abych stihl vlak ve čtyři čtyřicet sedum. Nevim jestli se na to nemám vybodnout, stejně zas akorád dostanu F.
A navíc budu nevyspalý.
měl jsem zostat doma. :(

paradox...

9. června 2008 v 18:37 | Vork
Dneska sranda za čtyři kila. Byl jsem se podívat na příjmačkách na výšku. Docela prdel. Nejdřív se psala fyzika cca75 minut, docela mě to naštvalo, jelikož takové jednoduché příklady jsem dlouho nepočítal a ted najednou ani nezpočítal. Potom hned matika, která byla formou abcde. První jsem se to snažil spočítat ty příklady, ale když jsem se pak podíval na hodinky a zjistil, že do konce zbývá už jen 15 minut a já měl teprv půlku, tak jsem během tří minut zakroužkoval zrovna to co mě napadlo a dalších dvanáct minut jsem hleděl na to a říkal si třeba to nebude b ale a, ale stejně tak c. A v čem že je ten paradox? Příjmačky jsem udělal, což jaksi znamená, že mě tam chtějí, ale když chodím na zkoušky, tak mě tam zas nechtějí. Měli by se teda rozhodnout co.....
 
 

Reklama