Telekineze

8. prosince 2009 v 16:16 | Vork |  Chmelové medailonky
Stres a únava se v něm střídali s pocitem štěstí z prožitého. Ve stresu byl, jelikož povinnosti musel plnit, v únavě byl jelikož ho to ničilo, štěstí, protože něco neobvyklého zažil. Posadil se na židli ke svému pracovnímu místu a hledal v záplavě povalujících se papíru na jeho stole složku s dalšími papíry, které v ní, na rozdíl od jiných, byly uspořádány. Po chvíli marného pátráni ji našel. Ležela na posteli sotva dva metry od něho. Natáhl pro ni ruku, která mu visela ve vzduchu s otevřenou dlaní. Snažil se silou myšlenky ji přiblížit, snažil se urputně ji přesvědčit, aby mu přiletěla přímo do dlaně, aby ji pak jen pevným stiskem mohl chytit. Seděl tam na židli s upřeným pohledem, s natáhlou rukou a upíral jedinou myšlenku na tu zpropadenou složku. Málem se i posral! Složka se ani nehnula.
Malátně, snad i úplně vyčerpán, vstal a musel si pro ni přijít. Telekineze se nekonala. Zase.
A jaké poučení z toho plyne? Co si sám neuděláš to nemáš. A nebo snad: "dů§rd., gw.rge.re.rhztz turh rt.,.rthurt,.fdmskl fjwo efg weo vdsvjslg gro vfds..,sgwe.,sd.bvs.,geewfwdewf"….

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reltsek reltsek | Web | 3. ledna 2010 v 20:47 | Reagovat

Někdy se snažím obdobným ypůsobem přinutit rovnátka, aby se ke mně z té koupelny dovznášela a já nemusela vylézat z té teplé postele. Ještě nikdy se to nepovedlo. Možná jim pro podobné příležitosti namontuji křidýlka =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama