Zápočet

3. ledna 2008 v 20:42 | Vork |  Přemýšlím nad...
Dnešní ráno mě poznamenalo brzkým vstáváním. Celé dopoledne jsem byl ospalý. Důvod takového počinu byl jednoduchý, zápočtová písemka z matiky.
K písemce: skoro vůbec jsem nevěděl, cos tím mám dělat, tak jsme si vymýšlel jak to jen šlo. Odevzdal po několika hodinách jeden, jen málo popsaný papír a šel pryč. Učitel sice říkal, kdo chce, tak at se za ním staví kolem jedné odpolední hodiny, ale vyslechnout si, že mi to nedá, to nemusím. Tak jsem k němu nešel. Jel jsem rovnou s grandou domů. Kvůli němu jsme si zapomněl orazit jízdenku a jel jsme na hlavák na černo- stydím se, už to neudělám(snad). Tohle bylo opravdu nevědomky. Došlo mi to až, když přišel ve vlaku průvodčí. Dělal jsme jako že nic. Po příchodu domů jsem se podíval do indexu a ejhle, zápich tam byl. Tak asi to dal všem. Na jednu stranu z toho mám rádost a na druhou vůbec. Už jsme tak nějak počítal s tím, že se nebudu muset učit matiku ke zkoušce a ted teda zas se to budu muset učit. Na konec to stejně nedám, protože z toho předmětu vůbec nic nevim a ani nevim jestli z toho vůbec budu něco někdy vědět. Když si představím, že ted nám povolil alespon A4 se vzorečkama, bez řešených příkladů) a u zkoušky tento legální tahák nebude moci být, tak tak už vidím, jak se všechny vzorce naučím. Jsou to idioti. Ani ten náš učitel si u tabule nemohl vzpomenout na vzorec pro rozvoj cos x podle taylorovi řady, nechápu jak si budu pamat všechny vzorce těchto funkcí. Plus dalších milion vzorců k dalším tematum. Vlastně vím jak, nic si pamatovat nebudu, zkoušku neudělám a hotovo. Někdy mám pocit, že se mi takto jenom prodlužuje má studijní smrt.( slíbil jsem si že už nebudu nikdy psát o smrti, kuš)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rýža Rýža | Web | 4. ledna 2008 v 19:53 | Reagovat

ha, to mi připomíná mou písemku do sociologie. Paní vyučující si asi neudělala pořádek v tom, koho vlastně učí a tak na předposlední hodině tvrdila, že aplikovaní tam nemusí, že ti historii v písemce mít nebudou. Takže tam nikdo nepřišel samozřejmě, jenže u písemky jsme přišli na to, že nemyslela ekology, ale nějaké jiné aplikované...sranda. První otázka - rasově antropologická škola, říkám si super, druhá - dotazník, výborně, tak to šlo i u třetí, čtvrté a páté, leč šestá mě dostala, první a druhá agrární krize, řkám si COŽE? a otočím v naději, že na druhé budou pokračoval normální otázky, leč chyba lávky, rozdělení zemědělských podniků či čeho po roce 1918, pak jakésik JZD, říkám si, proboha, co to je...ale co, něco jsem tam vymyslela, našupala jsem tam pětiletky a všechno možné od Marie Terezie až po Klementa Gottwalda, ale obávám se, že z 10 otázek po 2 bodech těch 12 prostě neudělám...ale co, třeba budu mít štěstí, jako ty;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama