Kurva uhni !!!!!!!!!!

25. dubna 2006 v 17:39 | Vork |  Blbosti
Odpoledne kolem čtvrté hodiny jedu na poštu podat přihlášku na VŠ. Rozhodnu se, že to vemu na starém fechtlovi, nemá cenu kvůli dvou kilometrům vytahovat velkou mašinu.

Jenže co naschvál neumí náhoda vyrobit za situaci. Fechtl nechtěl chytit, hodiny běží a čas zavření pošty se blíží. Rychle to s fechtem vzdávám a vracím se do garáže, musím vytáhnout třipade. Parkuji ji hned u vjezdu do garáže, jdu zavřít vrata, vracím se k motorce a nasedám, nakopávám a ono nic, tak je mi to divné. Zkouším to znovu už se chytá, ale hned zdechá. Mezitím se jeden z lidí, kteří bydlí naproti otáčí s autem(Tuningovaná modrá Octávia) a chce projet. Vím, že je tam dost místa pro projetí osobního auta. Jenže ten, do ted podle mě rozumný člověk, začíná na mě tvrdě, sprostě, zhurta řvát: "Kurva uhni, jdi s tím do prdele, nemožu projet….!!!!!!!!!!!" . takové jednání ve mně vyvolává okamžitou reakci. Proč si nechat líbit hulvátské chování? Atak opětuji já svým hrubím slovníkem: "Jak kurva uhni?!!! Tady je místo …!" Ten blbec na konec projel, zastavil a začal řvát znovu: "Kurva já vylezu, vyřídím si to s tebů….atd." Měl jsem už jenom chuť mu říct: tak vylez, já to s tím projedu když to neumíš. Jenže to by už nemělo vůbec žádný smysl. Motorku jsem hnedka po tom nakopl. Jeho jsem dohnal na frekventované křižovatce (přes Brněnskou na Douhou) vidím, že neodbočuje a jede přímo. Postavím to vedle něj( je to proti předpisům ale motorkáři to věčně přesto dělají). Ten blb si otevře okýnko, a začíná na mě znovu cosi řvát, netuším vůbec co, beru plný plyn a projíždím křižovatku.
Před poštou mi málem motorka spadla na zem ze stojánku. Na poště jsem vyklepaný, jak pořádně proklepaný řízek, jak babka, co jede na tragači po kamenné dlažbě, vyklepaný jak nevím co…. . Pomalu nejsem schopný v ruce udržet tužku a vyplnit podací lístek. Při cestě zpátky si říkám, že zas až o tolik nešlo. Říkám si, že když už bude zpátky, tak bych mohl zajít k němu a třeba se mu omluvit a vysvětlit, že jsem to, tak úplně nemyslel (trošku jo) a že mě dost vytočilo to jeho prudké jednání. Přijíždím před garáž, vidím jeho auto stát také před jeho garáží(vzdálenost asi 25m) zahasnu motor sundávám helmu a na ráz slyším a vidím součastně jeho a zas na mě řve, že s ním tak jednat nebudu, jinak že si mě poddá a…blablala. já mu na to: "Tak jste mi to mohl říct jiným způsobem a ne hned na mě tak sprostě vyjet, a byl ste to vy, kdo řekl první Kurva uhni!" (Nebral jsem si servítky). Chvílku jsme se hádali, řval na mě docela fest a dělal pěkný posunky, že mě napadne. Postavu má menší jenže je to takový smažákový čtyřicetiletý týpek , který se snaží hrát na velkého drsňáka. Svaly z posilky vymakaný, křivý ramena, kulatý záda, auto na tuningovaný…. . Nejlepší na tym bylo to, že vedle něj stál, blb který mě už jednou napadl za to, že chodím kolem jeho dveří(co by taky chtěl, když bydlíme společně v jedné bytovce). No nic, byl nasraný jak sviňa, řval ještě tak 5 minut v u sebe v garáži. Já došel domů, vyklepaný nesoustředěný a to se mám užit 20 MO, proč je svět plný blbů????? Někdy když jedu jen, tak autem některé ostatní řidiče, 20cetiletých týpků s natunigovaným autíčkem, silnou basovou technikou…,, ale nad vozem nemají jistotu….. Stačí, když občas jedu jen po dálnici do Brna, 30% řidičů jezdí jak hovada, a smutné je, když na to doplatí neviní.
Kam se poděl rozum lidí……….?
Myslím, že přílišná svoboda lidem neprospívá…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gaspacho Gaspacho | Web | 25. dubna 2006 v 18:42 | Reagovat

No to se máš, když máš takový sousedy. Ale já zas nikomu nezavazím...mému kolu to šlape pořád;-)

2 Vork Vork | 25. dubna 2006 v 20:32 | Reagovat

Že bych vyhodil motorky a začal taky jezdit na kole...? No asi k temu časem stejně dojde, silnice budou jen pro silný povahy, a tu já nemám....

3 Gaspacho Gaspacho | Web | 25. dubna 2006 v 20:57 | Reagovat

Nojo, ale kola taky musí někde jezdit... spíš je to investice a trénink až si nebudem moct dovolit benál... A to příjde...

4 honza honza | 25. dubna 2006 v 21:03 | Reagovat

náš soused přes ulici má autodopravu (asi pět dodávek a tři osobní auta). No ale jelikož na naší ulici se parkuje je na straně, kde je náš dům, tak nám parkují přímo pod oknem, nebo vjezdem do garáže ( a to i přes to, že v téhle části ulice je zákaz zasavení). Maminku to vytáčí, protože nevidí co se děje na ulici, takže nevidí případné důvody k drbům. Několikrát se s tím sousedem pohádala. Jenže milý soused byl už párkrát ve vězení, a navíc asi máme v rodině mírný odpor ke sprostým slovům, které pan kriminálník bohatě používá. jednou v zimě jsme něco vezli domů (nějakou postel či co) no a tak abysme to nemuseli nosit přes půl ulice, zaparkovali jsme před naší garáží. Za námi jel náš soused, a hned jak jsme zasavili, tak na mého švagra (teda oficiálně to bude švagr až v sobotu) začal řvát, ať jde ***** do prdele, že to místo před naší garáží (kde by podle předpisů vůbec neměl stát) si odházel on, a že tam bude parkovat, ať si odhážem jinde. No, možná to bylo od věci, ale co už, mě to připadalo jako vhodný souhlas k tomu, že lidi jsou blbci. I když Martin o tom ví asi své. Jejich sousedi ze zadu jsou taky pěkní ... (napadají mě jen samé sprosté slova, ke kterým mám odpor).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama